.:: ASK-PINARI ::.
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WhatsApp - +38977985449

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YÜREĞİNDE Büyüt Benii ....

5 posters
YazarMesaj
Melek-Yuzlum
ask pinari 'nin melek yuzlusu
ask pinari 'nin melek yuzlusu
Melek-Yuzlum

Tecrübe : 664
Teşekkür Almış : 26

YÜREĞİNDE Büyüt Benii .... Empty
MesajKonu: YÜREĞİNDE Büyüt Benii ....   YÜREĞİNDE Büyüt Benii .... EmptyÇarş. Mart 23, 2011 10:39 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu gün yalnızlığımı mutsuzluğumu satılığa çıkardım.

İlk sahibindendir. Kullanmamıştır başka hiçkimse.

İlk yürek kırığımdan. İlk kalp ağrımdan. İlk kez SEVDİM SENİ deyipde yüreğime aldığımdan.Bilmiyordum ilklerin bu kadar acı vereceğini. İlk Aşkın bu kadar ağlatacağını. Çekip gittiğinde bile hala deli gibi seveceğimi. Bilmezdim onu affetmek için inadına bahaneler arayacağımı. Gece adını silip uyuyupda sabah uyandığımda hatırlayacağımı bilmezdim.

Yalnız camları kırıldı. En son yürek harbinde. Cam kırıkları hala üzerinde. Afedersiniz temizlemeye olmadı fırsatım. Ya da ne bileyim işte gelmedi temizlemek içimden. Siz aldığınızda komple geçirirsniz bir elden.Temizlersiniz iyice. Ama her cam kırıklığında nasıl acıdı canım bilmezsiniz siz. İzin verdim işte sırça camlarımın kırılmasına. Dedim ya. Son AŞK harbinden kalma.

Gönül kapılarımında otomatik kilidi bozuldu. Nedense kitli kalmış. Bir daha açamadım. Zaten yüreğimde içerde kaldı. Sevgiyse dışarda. Yani anlıyacağınız kalbim sevgisizlikten öldü. tamirciye götürdüğünüzde kalbimin naaşınıda teslim edersiniz bana. Malum anılarım hep o yürekte saklıydı. Haketmiştir o şimdi anlı şanlı bir cenaze törenini. Cenazemde bir tek o vefasız olmasın. Korkarım yüreğimin yeniden canlanmasından hayata sarılmasından. Ona bir daha bir daha güvenmesinden.

Biraz hor kullanılmıştır. Boyaları sırçaları dökülmüştür. ee tabi kolay olmadı. AŞK'ın ardından yaralanmış kalması. Giderken "senden intikam almam " demişti ama. Gün aşırı artık sinirinden mi hıncından mı yoksa aşkından mı yaptı bilmem. Gelip çizdi yüreğimi hep. Her çizdiğinde onarılmaz yaralar açtı.Sanırım onu bir yalancı boyacıya götürüp boyatmanız gerekecek.

Kilometresi o sıfırı aşalı çok oldu. Dedim ya kullanıldı biraz. Hemde hor kullanıldı. Kapanmayan yaralar açıldı. Gizli saklı görünmeyecek yerlerde. Ben ona güvenip inanırken o yüreğimi haince kullanmakla meşguldü.

Şimdi gelelim tüccar alıcı. Seninle pazarlığımıza. Artık AŞK yokolmazda zaten. Bir onaydı sevdam. O da geçti sevdamdan. Ben sana anlattım tüm olan biteni artık biliyorsun.

Bu yürek ilk sahibinden
Camları kırılmış
Boyası dökülmüş
Dışı çizik çizilmiş
otomatik kilidi bozulmuş
Çok saklı gizli yerleri yara almış
Birazda kilometre yapmış.

Söylesene kaç para eder yalnızlığım.
Ne verirsen razıyım al götür yalnızlığımı.

Arka kapısı yok ki sevdaların ayrılık vakti gelince kaçalım...

Yakalandım!

Kaç gündür hayata bağlanmamı isteyenlere sensizliği anlatmanın yollarını arıyorum.

Yeteneksizlik bende değil de sensizlik ağır. Sensizlik zor. Beni zorda bırakıyor dilleri lâl sesi sessiz görüntüleri renksiz tadı tatsız kılan bir hal bu... Anlatılamıyor yoksa neden susayım konuşmamın en çok lazım geldiği anlarda... Yoksa neden küseyim sen tam da hayatın kalbinin attığı yerde kalp atışım olmuşken... Yoksa neden bir nem olasın gözlerimde canımın taa içine seni yerleştirmişken...

Ama sensizlik işte gözü kör yaşaması eksik olsun!

Bir nem kaldı gözlerimde
Bir burukluk kaldı bende
Acı bir hıçkırık beni kahreden
Bir de sendin bırakıp giden
Sensizlik bana ölümden beter
Unutmak çok zor artık yeter

Sensizliğe inat senli vakitleri yad ediyorum ben yine de...

Yaşanmış ve yaşlanmış anılara dalıp anlar çektim içlerinden. Ne kadar çokmuşsun anılarımda ve anlarımda. Ama yine de insan yaşadıklarına sevinmekten çok yaşayamadıklarına ağlamayı daha iyi beceriyor.

Yani geçmiş zamanlardaki varlığının çokluğuna inat şimdilerdeki yokluğuna ağlıyoruz hayatta kalan hücrelerimle. Hayatta kalan diyorum çünkü sen giderken o kadar çok yanım gitti ki peşinden... Bir ben kaldım gerçi ben bu halimle pek de bir anlam ifade etmiyorum kendime bile.

Bir yerlerde daha çok sen olmalı diyorum. Yüreğim yanı başımda hissediyorum. Peki sen yine neden yoksun sen niye yoksun anlamıyorum.

Arka kapısı olsaydı sevdaların elinden sıkıca tutar kaçardım!

Ahh!Yokmuş YAKALANDIM........

Sen gittin ben kaldım bir de bir şarkı sözleri dudağımda usul usul mırıldandım...

Hüzünler kaldı bende
Hasretin kaldı bende
Sızlayan yüreğimde sen kaldın bende
Sevgiler kaldı bende
Sensizlik kaldı bende
Bitmeyen özleminle sen kaldın bende...
Crying or Very sad

Yüreğinde Büyüt Beni

Umuda gülümseyen heceler ---

“ Türkülerle büyüttüğüm çocuğun
Acılara serilmiş
Dilsiz umudun imkansız sevdasıydın sen… “

Rüyaları çalınmış gecelerde sevdim seni. Yetim cocukların kirlenmemiş düşlerinde büyüttüm seni. Her gülüşün acılarıma sürülmüş bir merhem gibiydi. Lacivert okyanuslara uzanan umuttu gözlerin.Korkularımı yüreğinde emziren bir imkansız sevdaydın sen.Yeni doğmuş bir bebeğin kundağında uyuttum hasretimi. Kirpiklerin papatyaların avuçlarına uzanmış uyurken ben yüreğimi közledim acılarında. Sen umuda gülümserken ben bedenimi közledim bir günahına. Ne olur sus bitanem. Kaybettiğim güneşi senin gözlerinde bulmuşken ezilmiş goncalarımın yaşlarını gülüşlerinin sıcaklığında kuruturken onca fedakarlığımı ne olur büyütme. Her şey senin yüregin ve sevdan için.

Yenilgiyi kuşanmış yılların umuda gülümseyen takvim yapraklarında sevdim seni. Geceleri avuç içlerime uzanıp kirpiklerimle sildim irine bulaşmış yüreğini. Her sabah alnının cayırlarında susuz gezinen çardak kuşlarını gözbebeklerimde emzirdim.Gökyüzüne yıldızları sererken gül kokulu Melek’ler ben gözlerine mutlulukları motifledim.

Aldırma yalnız gecelerde suskunluğuma. Aldırma gözyaşlarıma. Sırtlarımız ayrılık duvarlarına dayansa da sevgimizi imkansızlığın içinde yaşatmadık mı ? Ayaklarımız karların altında yanarken bir avuç güneşle “ sevdamızı “ kurak topraklarda zamansız yeşertmeyi ummadık mı ? Karanlığa inat yüreğimi yıldızlara yaslayıp sevda bozkırlarda “ umuda “ kök salmadık mı ? Haydi sil gözyaşlarını. Eğdiğin başını “ gökkuşağına “ kaldır. Bu aşka hasretin prangaları vurulsa da bir gün vuslatın şerbetini içeceğiz Zümrüd- ü Anka’nın avuçlarından. Güneş küsse de tenimize gözlerimizin aydınlığında büyüteceğiz sevdayı dilenen çiceklerimizi

Nerde olursan ol sevdaya gülümse. Sıcak nefesinle karanlığa yakılmış kandilleri üfle. Dudaklarıma süracılarının katransı zehrini. Haydi umuda tutunmuşken avuçlarından ben içeyim zemzem kokan sevda nehirlerini.
Ve mutluluğu solurken gecenin karanlığında kirpiklerinde uyut beni..
Esmer_Guzeli
AskPinari'Nin Altin Kalplisi
AskPinari'Nin Altin Kalplisi
Esmer_Guzeli

Tecrübe : 105
Teşekkür Almış : 13

MesajKonu: slm   YÜREĞİNDE Büyüt Benii .... EmptyPerş. Mart 24, 2011 12:03 am

yuregine saglik melek yine harikaa eklemissin emegine saglikk
Yakamoz
uye
uye
Yakamoz

Tecrübe : 12
Teşekkür Almış : 2

MesajKonu: Geri: YÜREĞİNDE Büyüt Benii ....   YÜREĞİNDE Büyüt Benii .... EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:48 pm

emeğinize sağlık bu güzel paylaşımları bizlerle paylaştığınız ıçin tşk..
KaPtaN
Baskan

Baskan
KaPtaN

Tecrübe : 2013
Teşekkür Almış : 15

MesajKonu: Geri: YÜREĞİNDE Büyüt Benii ....   YÜREĞİNDE Büyüt Benii .... EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:56 pm

Hüzünler kaldı bende
Hasretin kaldı bende
Sızlayan yüreğimde sen kaldın bende
Sevgiler kaldı bende
Sensizlik kaldı bende
Bitmeyen özleminle sen kaldın bende...
Crying or Very sad

Emegine yuregine saglik melek
https://ask-pinari.yetkin-forum.com
Dostum
Co-Admin
Co-Admin
Dostum

Tecrübe : 898
Teşekkür Almış : 10

MesajKonu: Geri: YÜREĞİNDE Büyüt Benii ....   YÜREĞİNDE Büyüt Benii .... EmptyPaz Haz. 19, 2011 10:08 pm

yüregine saglik paylasim icin tsekkürler

YÜREĞİNDE Büyüt Benii ....
1 sayfadaki 1 sayfası