.:: ASK-PINARI ::.
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WhatsApp - +38977985449

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AŞKLA İLGİLİ ACIZANE DUYGUM

YazarMesaj
Melek-Yuzlum
ask pinari 'nin melek yuzlusu
ask pinari 'nin melek yuzlusu
Melek-Yuzlum

Tecrübe : 664
Teşekkür Almış : 26

AŞKLA İLGİLİ ACIZANE DUYGUM  Empty
MesajKonu: AŞKLA İLGİLİ ACIZANE DUYGUM    AŞKLA İLGİLİ ACIZANE DUYGUM  EmptyPaz Nis. 17, 2011 10:27 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sevgi, Sadakat, Aşk budur..

Olay İngiltere'de geçiyor:

Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar.
Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini' söylemişler. Yaşlı bey huzursuzlanmış, 'acelesi olduğunu ve röntgen çektirmek için beklemek istemediğini' söylemiş.

Hemşireler merakla acelesinin sebebini sormuş. Adamcağız da 'karım huzur evinde kalıyor her sabah onunla kahvaltı etmeye giderim,geç kalmak istemiyorum' demiş. 'Karınızın, siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuz herhalde' demiş hemşire. Adam üzgün bir ifade ile 'ne yazık ki karım Alzheimer hastası ve benim kim olduğumu bilmiyor' demiş. Hemşireler hayretle 'madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvaltı yapmak için koşuşturuyorsunuz' demişler.

Adam buruk bir sesle 'ama ben onun kim olduğunu biliyorum' ...
.

ISTE ASK BUDUR NERDE OLURSA OLSUN INSAN SEVDIGINI ASLA YANLIZ BIRAKMAMALI CUNKU HAYAT COK KISA BIR GUN GELIR INSAN KESKELERLE UYANABILIR. O YUZDEN ACIZANE FIKRIM INSAN SEVDIGINDE SIKKICA SARMALI SEVDIGINI KUCUK BIR ZAMANI BILE VAR ETMELI KESKELERE PISMANLIKLARA YER OLMASIN DIYE.. INSALLAH HERKEZ BUNU BASARABILIR.. SUNULARIDA UNUTMAYALIM
ASKTA TEK BIR DOGRU VARDIR ODA TEMIZ VE BEKLENTISIZ SEVMEKTIR..

SADAKAT ISE ASKTAN AYRI DUSMEMESI GEREKEN BIR KELIME SADIK OLMA KOKENIDIR..
SADAKAT GENELDE ASKIN SEVGININ GETIRISI BIR DUYGU OLUP BIR ILISKIDE OLMAZA OLMAZLARDANDIR..
GORULDUGU UZERE SEVMEK HATA ASIK OLMAK COK KOLAY OLMUS BU ZAMANDA. AMA ASKI BIR ERDEM HALINE GETIRMEK ICIN UZUN BIR YOL KAT ETMEK GEREKIR ..
SEVGI KOLAY ASK UZUN BIR YOLCULUKTUR BENIM GORUSUMDE.
GERI DONUSU YOKTUR.DONULMEYE YADA VAZGECILMEYE CALISILDIGINDA ISE HIRPALANMIS OLURUSUNUZ BENCE .
BU YOLUN BASINDA INSAN DOGRU OLMAK DURUST OLMAK SADIK OLMAK
GOZUNUN BASKA BIRSEY GORMEEMESI LAZIM BUNALR OLDUGUNDA BENCE BU HIKAYEDEKI GIBI SADIK DUSUNCELI VE SEVGI DOLU BIR HAYAT YASAMIS OLURSUNUZ KAYBINIZ OLMAZ .

SIZCE BOYLE YASMAKMI LAZIM YOKSA BU GUZEL DUYGULARDAN MAHRUM KALARAK HAYATIN SIZE CESIT CESIT OYUN OYNAMASINI MI ISTERSINIZ ?
CUNKU BOYLE YASAMAK BOYLE DUSUNMEK BIR ERDEMLIKTIR.
SIZDE OYUNU BIRAKIP BU GUZEL DUYGULARLA HAYATINIZDA OLAN KISIYE SARILIN VE ASLA BIRAKMAYIN ..

SON OLARAK SUNUDA DEYEYIM/
ÖLÜMSÜZ ASKLAR YANLIZ FILIMLERDE OLMUYOR.YASINABILIR BIR ASK ICIN FEDAKARLIK GEREKIYOR .
BU FEDAKARLIGI VEREBILIYROSANIZ ERDEMLI VE SADAKATLI OLMAYA YAKINSINIZ ...

AŞKLA İLGİLİ ACIZANE DUYGUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ASKLA ILGILI GERCEKLER