.:: ASK-PINARI ::.
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WhatsApp - +38977985449

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

format atarken MSN inizi kurtarin....

YazarMesaj
Dostum
Co-Admin
Co-Admin
Dostum

Tecrübe : 898
Teşekkür Almış : 10

format atarken MSN inizi kurtarin.... Empty
MesajKonu: format atarken MSN inizi kurtarin....   format atarken MSN inizi kurtarin.... EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 8:07 am

evet arkadaslar bu bilgide isinize yarar diye düsündüm. Bilgisayarınızı Formatlıyacaksınız Ama Msn deki Kayıtlarınızın Gitmesini istemiyosunuz...Veya Msn'deki Gözkırpmalarınızı, İfadelerinizi, Resimlerinizi v.s başka bi bilgisayara geçirmek istiyorsunuz ama Kaybetmek veya en baştan tekrar yüklemek istemiyorsanız 2.adimda bunu yapalim

Windows'un Yüklü Olduğu Harddisk'in içine Girip [Genelde C Sürücüsü] Document und eistellung un içindeki Administrator dosyasini tikliyoruz ve içindeki (Bu Sizin Kullandığınız Oturum açma Kimliğinizdeki isimde Olabilir) Gizli Olarak Bulunan Application Data içindeki Microsoft'un İçindeki Msn Messenger'a Başka Biyere Yedeklemek.. formattan sonra oldugu gibi kopyalamak eski msn inizin ayni sekilde herseyiyle durdugunu görürsünüz

simdiden yadakleyin siz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FORMAT ATMAYA SON
» Perfect Xp DVD Full İndir (Format Cd'si)
» Format Sonrası Program Paketi | 2010