.:: ASK-PINARI ::.
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WhatsApp - +38977985449

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2010 ask mesajlari

YazarMesaj
KaPtaN
Baskan

Baskan
KaPtaN

Tecrübe : 2013
Teşekkür Almış : 15

2010 ask mesajlari Empty
MesajKonu: 2010 ask mesajlari   2010 ask mesajlari EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:13 pm

Yanındayken içimi saran ateş, sen yokken hayalinle canlanır
Gözlerimdeki parıltı senin sevginin eseri,
Ve benim varlığım yanlız senin eserin

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak..

Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,
Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
Sensizlik acısını çekemiyorum,
Dönersen diye koştum camlara
Ama yoksun yine yok

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin,
nede yıldızlı akşamları!… özlemin bir nehir olmuş
YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI

Seni seviyorum kelimesini sana benden başka kimse söylemesin,
Yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesin,
Ne olurdu her seven sevilse sanki, bu dünyada aşktan güzel ne var ki,
Gel kollarıma öyle sarıl ki kimsenin çözmeye gücü yetmesin

Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması.

Ben kalbimi Sana Sende Ellerini bana Ver Aşkım Hayat Kısa Sanada banada Kalmaz Bu dünya.

Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım..

Seni niyemi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni
Yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi
Seni ona kavuştursun

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman
Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,
Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin
Sen bedenimdeki yumuşak kudret,
Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin

Ben sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda
İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem “sus” deyip adınla başlıyorum

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi. Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.
https://ask-pinari.yetkin-forum.com
KaPtaN
Baskan

Baskan
KaPtaN

Tecrübe : 2013
Teşekkür Almış : 15

2010 ask mesajlari Empty
MesajKonu: Geri: 2010 ask mesajlari   2010 ask mesajlari EmptyC.tesi Mayıs 08, 2010 8:19 pm

GAKGOŞUN HALİ BAŞKA GAKGOŞ DOYMAZ AŞKA HELE BİRDE SEVDİĞİ VARSA GAKGOŞ ÕLMEZ ASLA GAKGOŞLAR AĞLAMAZ AĞLASA KİMSE DUYMAZ AMA UNUTMA HERKES GAKGOŞ OLAMAZ.

YA DURGUN OLMALI DENİZ YA DURMALI YADA KUDURMALI. SONUNA KADAR SPLANMAYACAKSA HANCER KININDA DURMALI. SEVEN ÕLENE DEK SEVİLMEYECEKSE BASTAN UNUTULMALI…

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Sen gecemi gündüze çeviren AYım,Gündüzse benni ısıtan GÜNEŞ,Sen içimde kanayan YARAM,benni yakan ATEŞsin.Ve sen bennim için aldığım NEFES kadar kıymetli ,Paylaşılması mümkün olmayan bir EŞsin.SANİYEM SENİ CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM

DÜN GECE SEN UYURkenn KIZILA BOYADIM DENİZLERİ UÇURUMDAN ATTIM SESSİZLİGİ Alınan Haber SALDIM RÜZGARLARA FISILDASINLAR KULAGINA SENİ NE KADAR ÇOOK ÕZLEDİGİMİ…

Kalbimdeki Aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan Gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü bennim için çook özelsin Aşkım..

Biliyorum sn güneşsin etrafında bir çook gezegen var ama bnde dünyayım ve sende biliyosun ki tek bnde hayat var

Sen Allah (c.c)A dilenen dilek göklere uzannan ellerimsin.Sen Gözümde süzülen yaş tek düşşüncem hasretimsin.Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin.Sen hergece rüyama gıren biricik Aşkımsın…! SENİ SEVİYORUM

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşşünmeden seni içerdim,
Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur benni bu şehrin,
nede yıldızlı akşamları!… özlemin bir nehir olmuş
YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI

benn sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda
İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşşünsem “sus” deyip adınla başlıyorum.

SANA YıLDıZLAR KADAR YAKıN OLMAK ISTERDIM HER BAKTıĞıNDA bennI GÕREBILMEN IÇIN, SANA BULUTLAR KADAR YAKıN OLMAK ISTERDIM ÜZÜLDÜĞÜNDE GÕZYAŞLARıNı YAĞMUR OLUP SILEBILMEK IÇIN, SANA SEN KADAR YAKıN OLMAK ISTERDIM KI bennI, SENI SEVDIĞIM KADAR SEVEBILMEN IÇIN. SEVGILILER GÜNÜN KUTLU OLSUN BIRICIĞIM.

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece benn hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı bennimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kenndimi lanet olsun artık Sigarayı üç Pakete çıkardım olsun Gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derkenn seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak…

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman benncilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş (dost) seçki sen onun için ölümü düşşündüğünde o senin için çooktan ölmüş olsun…..
https://ask-pinari.yetkin-forum.com

2010 ask mesajlari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk sms mesajları
» Nefret Mesajları Nefret Sözleri
» ♥ Yalnızlık Mesajları
» ♥ Ayrılık Mesajları
» Harika ASK Mesajlari