.:: ASK-PINARI ::.
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Hos Geldiniz __KaPtaN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WhatsApp - +38977985449

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows

YazarMesaj
Dostum
Co-Admin
Co-Admin
Dostum

Tecrübe : 898
Teşekkür Almış : 10

Windows Empty
MesajKonu: Windows   Windows EmptyCuma Ara. 25, 2009 3:46 am

Windows Xp Pro Sp3 | Türkçe
Windows 6prial4
Bu Xp tamamen orjinaldir tek harfine bile dokunulmamıştır entegre değildir. 6 aydır kendim kullanıyorum tek bir pürüz bile çıkmadı. Her türlü güncellemeleri rahatlıkla geçebilmektedir. Bütünüyle orjinal cd'sinden alınmıştır. Gönül rahatlığı ile sizlere sunuyorum. Denemelerime göre 15 dk.'da kuruluyor. Ama düşük sistemli bilgisayarlarda biraz daha uzun sürebilir.
Uyarı : Bir çok kullanıcının yaptığı hata, partlardan çıkardıktan sonra, iso dosyasını tekrar rar'dan çıkarmak. Sakın tekrar rar'dan çıkarmayın. Bu hatanın önüne geçebilmek için sizlere, şu öneriyi sunuyorum, partlardan çıkarmadan önce PowerISO yu kurun. Sitede mevcut arama yapabilirsiniz. Partlardan çıkardıktan sonra iso kalıbı PowerISO'nun simgesini alacaktır. Boş Cd'nizi takın simgeye çift tıklatın, üst sağ köşedeki yazdır seçeneğini tıklatıp yazım işlemine başlayın. Nero'da da aynı işlemi yapabilirsiniz. 5 dakika içinde KUSURSUZ Xp'niz elinizde formatınızı atıp güle güle kullanın...

Windows Xp Pro SP3 tr orjinal
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Windows
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 7 32&64 bit
» Windows XP
» Fix for Windows 7 v.4.0
» Windows XP
» Wİndows 7'nin Artıları